باربری حکیمیه شرق تهران

باربری حکیمیه ، شرکت و قابل اطمینان در اتوبار و باربری شرق تهران واقع شده است.

شماره تماس اتوبار حکیمیه

 شماره باربری حکیمیه تهران

021-88192826

حمل بار و اثاثیه حکیمیه

حکیمیه یکی از محله های شمال شرقی تهران می باشد که در منطقه 4 شهرداری تهران واقع شده است. این منطقه دارای هوای پاکی است که از شمال به باغات لواسان، از جنوب به پارک جنگلی سرخه حصار، از شرق به منطقه ی حفاظت شده ی سرخه حصار و خجیر، و از غرب به پارک جنگلی لویزان احاطه دارد. باربری حکیمیه یکی از نمایندگی های شرکت اتو بار معتبر بار، حمل بار و اثاثیه ی حکیمیه را با بهترین امکانات و مناسب ترین قیمت ها بر عهده دارد. حمل انواع وسایل و اثاثیه ی منزل و ادارات با قیمت مناسب و در کوتاه ترین زمان ممکن، در اختیار داشتن پرسنلی ورزیده و توانا و با اخلاق، ماشین آلات و تجهیزات مختلف، دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه ی حمل و نقل تهران و هم چنین اسباب کشی به داخل و خارج شهر از ویژگی های اتو بار حکیمیه است.

باربری حکیمیه در شرق تهران

قیمت باربری در حکیمیه

اتوبار حکیمیه دارای کارشناسان و مشاورانی است که در شرکت حضور دارند و در صورت تماس در مورد هر گونه ابهام یا سوال به شما پاسخ می دهند. هم چنین کارشناسانی نیز به صورت حضوری در مکان مورد نظر شما حضور می یابند که برآوردی از تعداد کارگر مورد نیاز، نوع وسیله ی نقلیه ی مناسب و تخمین هزینه ها را بر عهده دارد. این شرکت امور مربوط به بسته بندی را نیز انجام می دهد و در صورت درخواست مشتریان اقدام به بسته بندی وسایل می کند. با توجه به اینکه بسته بندی امری دلخواه به شمار می رود هزینه های آن نیز جداگانه حساب می شود. اما به صورت کلی می توان گفت که قیمت باربری در حکیمیه از مقرون به صرفه ترین قیمت هاست که با وجود خدمات برتر و با کیفیت تر، هزینه های مناسب تری دارد.

باربری در محدوده حکیمیه

شرکت باربری تهران با به خدمت گرفتن افرادی متخصص و مجرب در صدد است که باربری در حکیمیه به بهترین وجه ممکن صورت گیرد. سابقه ی درخشان در زمینه اثاث کشی منازل و ادارات، بسته بندی بر اساس اصول و ضوابط استاندارد جهانی، حمل تضمینی بار با تعداد کارگران مناسب، راننده ی مجرب و حرفه ای و آشنا به تمام خطوط حمل و نقل، سرویس دهی به تمام مناطق و خدمات به صورت شبانه روزی و بدون وقفه و نیز مشاوره ی رایگان در زمینه ی چگونگی حمل و نقل و اسباب کشی از تخصص ها و امکانات موجود در شرکت می باشد.