باربری و اتوبار در منطقه 5 پنج

شماره های تماس با اتوبار و باربری منطقه 5 پنج تهران آماده ارایه خدمات به مردم عزیز در باربری تهران میباشد. اولین خط دفاعی در مورد استفاده از نوع مناسب تجهیزات جابجایی و است وقتی که وسایل خانه خود را از خانه بیرون می آورید و آماده می شوید تا آنها را به کامیون حمل اثاثیه منتقل کنید. باربری مبلمان، کابینت و برخی وسایل سنگین دارای چرخ های لاستیکی بزرگی هستند که موجب خسارت و آسیب به کفپوشها می شود، صرف نظر از این که آیا کفپوش ها از چوب سخت، کاشی، سنگ، سرامیک یا کفپوش دیگر هستند.

 باربری منطقه 5

021-44715743

همراه و رزرو

09196553264

اتوبار و باربری منطقه 5 پنج تهران

باربری منطقه 5

چگونه از کفپوش در هنگام جا به جایی وسایل محافظت کنیم ؟

قدم اول در حفاظت از کفپوش

اولین خط دفاعی در مورد استفاده از نوع مناسب تجهیزات جابجایی و است وقتی که وسایل خانه خود را از خانه بیرون می آورید و آماده می شوید تا آنها را به کامیون حمل اثاثیه منتقل کنید. باربری مبلمان، کابینت و برخی وسایل سنگین دارای چرخ های لاستیکی بزرگی هستند که موجب خسارت و آسیب به کفپوشها می شود، صرف نظر از این که آیا کفپوش ها از چوب سخت، کاشی, سنگ, سرامیک یا کفپوش دیگر هستند. اطمینان حاصل کنید که مبلمان و وسایل سنگین و بزرگ خود را با استفاده از بند های مناسب، طناب یا نوار کششی ایمن محکم کنید. همچنین، اطمینان حاصل کنید که چرخ های زیرین مرطوب نیستند و کثیف یا خاکی نیز نباشند.

اتوبار و باربری منطقه 5 پنج

بهترین کاری باربری منطقه 5 پنج که برای جابجایی وسایل خانه می توانید انجام دهید استفاده از لغزنده ها می باشد. باید توجه داشته باشید که لغزنده های جداگانه ای برای کف و فرش های چوبی وجود دارد.

قدم دوم در حفاظت از کفپوش : دومین کار دفاعی  در مورد حفاظت از کفپوش ها به طور مستقیم قبل از جابجایی وسایل خانه است.

باربری منطقه 5 پنج

اتوبار منطقه 5 پنج تهران

صفحات تخته سه لا برای اسباب کشی

صفحات تخته سه لا :

بهترین راه محافظت از کفپوش ها در هنگام جابجایی وسایل خانه، قرار دادن پوششهای سخت روی آنهاست. واضح است  که کفپوش های چوبی سخت و کفپوش های کاشی و سرامیک بسیار آسیب پذیر هستند در صورتی که در جابجایی وسایل خانه باشید، بنابراین اگر شما می توانید از ورق های تخته سه لا در طول جابجایی وسایل خانه استفاده کنید، از این کار دریغ نکنید. با این حال، چنین ورق محافظتی می تواند نسبتا گران باشد. به طوری که شما ممکن است مجبور شوید گزینه های ارزان تر مانند استفاده از کارتن را مد نظر قرار دهید.

باربری منطقه 5 پنج

کارتن ضخیم برای محافظت از کفپوش ها نیز بسیار مطمئن است باربری منطقه 5 پنج. کارتن های بزرگی را که استفاده ای برای آن ندارید را تکه تکه کرده و با چسب روی کفپوش ها بچسبانید به طوری که کامل روی آن را بپوشاند .

استفاده از روکش های محافظت کننده :

روکش ها و پتو های محافظت کننده محافظی بی نظیر برای کفپوش ها هستند در اتوبار و باربری منطقه 5 پنج . آنها همیشه ثابت می مانند. بسیار متنوع هستند و برای محافظت از کفپوش ها بسیار مناسب می باشند. پتو های حفاظتی ضخیم در مکان های استراتژیک برای از بین بردن هر گونه شانس خراب شدن کفپوش در طول جابجایی  اتوبار و بابری معتبر وسایل خانه و حمل وسایل سنگین بسیار ضروری است. اگر کفپوش های گران قیمتی دارید که سلامتشان برایتان مهم است حتما از روکش ها و پتو های محافظت کننده استفاده کنید .