باربری و اتوبار منطقه 2 دو

اتوبار و باربری منطقه 2 دو تهران آماده ارایه خدمات به مردم عزیز و همشهریان محترم ساکن منطقه دو تهران میباشد. شرکت باربری منطقه 2 دو این کار با افراد متخصص و مجرب خود انجام میدهد.  آن‌ها تجربه و امکانات لازم برای بسته‌ بندی خوب را در اختیار دارند به طوری که حین حمل و نقل لوازم مشتریان مراقبت هستند که کمترین آسیب ممکن به اثاثیه منزل و یا لوازم اداری آن‌ها وارد شود.

 باربری منطقه دو

021-22891770

باربری مرکز تهران

021-88192826

باربری غرب تهران

021-44715743

همراه و رزرو

09196553264

بسته بندی اثاثیه منزل برای اسباب کشی

خیلی ها هستند که از اثاث کشی و تغییر محل هراس دارند.و یکی از علت های آن هم میتواند سختی بسته بندی وسایل برای اثاث کشی باشد. هر کدام از وسایل باید به صورت جداگانه بسته بندی شود. مثل اینکه بین ظروف باید روزنامه گذاشت تا در تکان ها ترک برندارند. یا برای وسایل بزرگ باید حتما محافظ گذاشت تا در ضربه ها مقاوم باشد. باربری تهران این کار زمانی سخت تر میشود که وسایل حساسی داشته باشید مانند آکواریوم یا آینه و یا وسایل قدیمی و آنتیک. جا به جایی این گونه وسایل به خودی خود خطرناک است و اگر شما تجربه این کار نداشته باشید خطرناک تر هم خواهد بود. برای همین است که باربری منطقه 2 دو اینجاست تا شما را از شر بسته بندی و دردرسر های دیگر اثاث کشی راحت کند.

اتوبار منطقه 2 دو

اتوبار معتبربار به صورت تمام وقت در مناطق 2 و ۴ و ۵و ۶ فعالیت میکند و میتواند هر گونه خدمات باربری و حمل بار و اثاث را برای شما انجام دهد. لازم نیست دیگر به اثاث کشی به عنوان یک کار طاقت فرسا و زجر آور نگاه کنید. اتوبار معتبر بار همه کار های اثاث کشی را برای شما انجام خواهد داد و شما کافی است تنها در محل حضور داشته باشید و بر تحویل بار نظارت کنید. حتما میدانید که حمل وسیله ای مانند یک پیانوی بزرگ چقدر دشوار به نظر میرسد. نحوه بسته بندی لوازم منزل یکی از مهمترین مراحل هر اسباب کشی است که عدم دقت در آن موجب خسارات سنگین به اسباب و اثاثیه شما خواهد شد.

اتوبار و باربری منطقه 2 دو

باربری منطقه 2

شرکت باربری منطقه 2 دو این کار با افراد متخصص و مجرب خود انجام میدهد.  آن‌ها تجربه و امکانات لازم برای بسته‌ بندی خوب را در اختیار دارند به طوری که حین حمل و نقل لوازم مشتریان مراقبت هستند که کمترین آسیب ممکن به اثاثیه منزل و یا لوازم اداری آن‌ها وارد شود. آگاهی از اینکه برای هر وسیله و دستگاه چه نوع پوشش و عایقی لازم است تا از آسیبی به آن وارد نشود نیاز به تجربه و تخصص دارد وگرنه بدون آگاهی لازم از بسته بندی لوازم منزل و طرز انتقال وسایل شاید خسارات جبران ناپذیری به آن‌ها وارد کنیم.

بهترین اتوبار منطقه دو

به طور مثال ممکن است برای بسته بندی و پکیج کردن از نوارهای لاستیکی غیر استاندارد و نازک و بدون مقاومت استفاده کنیم. که در میان راه پاره شوند و یا اصطکاک لازم را به وجود نیاورند. و کارگران حمل بار برای انتقال دچار مشکل شوند و یا اینکه در میان راه بسته‌ها خراب شود. اگر با این مقدمه باز تصمیم ‌گرفته‌اید خودتان کار بسته‌ بندی لوازم منزل تان را انجام دهید. با ما همراه باشید تا در یک مقاله مفصل به این امر بپردازیم. باربری منطقه 2 دو در وهله اول بسته بندی  لوازم منزل نیاز به لوازمی از قبیل نایلون حباب دار، فوم، سلفون، چسب پهن، انواع طناب کارتن‌های ضخیم مقوایی مثل کارتن موز و  جعبه های پلاستیکی یا چوبی مخصوص حمل میوه، چسب، منگنه، روزنامه باطله و ماژیک برای نوشتن روی کارتن‌ها نیاز دارد.

اتوبار و باربری منطقه 2 دو

بهترین باربری منطقه 2

چند توصیه عمومی اتوبار تهران در مورد بسته بندی لوازم منزل وجود دارد که برای همه وسایل رعایت آن الزامی است:

1- بسته بندی را از وسایلی شروع کنید که کمتر استفاده می‌کنید. مثل جعبه ابزار یا وسایل ورزشی باربری منطقه 2 متخصص بسته بندی.

2- حتما پس از بسته بندی برروی کارتن ها با ماژیک یا برچسب محتویات درون هر جعبه را یادداشت کنید. این کار در هنگام چیدن مجدد وسایل به شما کمک زیادی می‌کند.

3- هرگز وسایل سنگین را در داخل کارتن های بزرگ قرار ندهید، چراکه کارتن های بزرگ استحکام بالایی ندارد.

بهتر است وسایلی مثل پتو ، بالش و… را در کارتن های بزرگ و وسایلی مثل کتاب و ظروف شکستنی را در کارتن‌های کوچک قرار دهید.

4- جای خالی کارتن‌ها را پر کنید چرا که ممکن است در هنگام حمل باربری منطقه 2 کارتن ها له شوند.

5- کارتن های بزرگ را هرگز با کتاب پر نکنید چون باربری و حمل آن به دلیل وزن بالا مشکل می شود. بلکه نصف آن را با کتاب و نصف دیگر آنرا با وسایل ریز پر کنید.

بهترین اتوبار منطقه 2 دو

6- باربری منطقه 2 وسایل سنگین را در کف کارتن قرار دهید، سپس وسایل سبک تر را برروی آن ها قرار دهید.

7- وسایل شیشه‌ای و یا سرامیکی را در کاغذ و یا بسته‌های حبابدار (بابل رپ) بسته بندی کنید.

8-  ظروف مسطحی چون بشقاب و یا پرونده و عکس‌هایتان را در جعبه های بسته بندی بخوابانید. و به صورت عمودی در آن قرار ندهید.

9-  نکته ی مهم دیگری که حتما می بایست رعایت شود ، چسب زدن درست به کارتن ها است. دقت کنید که زیر و روی کارتن ها، خوب و درست چسب خورده باشند. بهتر است که کارتن را به شکل چهار خانه چسب بزنید.

10- حتماً پس از اتمام بسته‌بندی جعبه‌های که حاوی وسایل شکستنی است را مشخص کنید. باربری منطقه 2 و عبارت شکستنی را روی آن بنویسید.

در نهایت دوباره تاکید میکنیم که اگر در این کار تجربه کافی را ندارید. کار اسباب کشی و حمل را از از صفر به متخصصان بسپارید و از امنیت وسایلتان آسوده خاطر باشید.

زیر مجموعه ها ی باربری منطقه 2 دو تهران

اتوبار و باربری گیشا

اتوبار و باربری شهرآرا

اتوبار و باربری فرحزاد

اتوبار و باربری طرشت

اتوبار و باربری صادقیه

اتوبار و باربری تهران ویلا

اتوبار و باربری  مایونشهر

اتوبار و باربری برق آلستوم

اتوبار و باربری شهرک مخابرات