باربری و اتوبار پونک

اتوبار و باربری معتبر پونک تهران، معتبرترین باربری پونک(poonak-freight) در غرب شهر کلانشهر تهران بزرگ است.

 باربری پونک

021-44715743

مرکز تهران

021-88192826

شمال تهران

021-22891770

همراه و رزرو

09196553264

بهترین باربری سال 2018 Best Bearing of 2018

باربری و اتوبار پونک : حتما تا به حال چندین بار اسم شرکت های باربری تهران (tehran-freight) به گوشتان رسیده است. و دست کم حداقل یک بار با این گونه شرکت ها در ارتباط بوده اید و سر و کارتان به آن ها افتاده است. در صنعت وسیع حمل و نقل باربری ها قسمت کوچکی از آن هستند که وظیفه ی حمل و جابه جایی اسباب و اثاثیه را در درون شهرها و همینطور بیرون از آن  به وسیله ماشین های باربری مخصوص و مطمئن بر عهده دارند. باربری پونک نیز در زمینه باربری شهری و بین شهری خدمات خود را به صورت شبانه روزی در خدمت همشهریان خود قرار داده است.

7 مشخصه بارز اتوبار و باربری پونک

Characteristics of poonak freight

1- توجه به زمان و وقت شناسی

2- دقت و سرعت در هنگام جابه جایی

3- هزینه ی مقرون به صرفه

4- بسته بندی صحیح اسباب و وسایل

5- احساس تعهد و مسئولیت

6- ضمانت تحویل سالم وسایل

7- استفاده از پیشرفته ترین ماشین های حمل و نقل

همانطور که می دانید  قسمت اصلیه کارها و وظایف شرکت های اتوبار تهران بر دوش کارکنان و پرسنل آن است در نتیجه برای این امر مهم باید افرادی را انتخاب کرد که ویژگی های لازم را دشته باشند و بتوانند همه جوره رضایت مشتری را به ارمغان اورند.

اتوبار و باربری پونک

اتوبار و باربری پونک

6 ویژگی کارکنان باربری پونک

1- مسئولیت پذیری

باربری که قرار است تمامی اسباب شما را جابه جا کند و شما به او و شرکت اتوبار معرفی کننده او اعتماد کرده اید باید ویژگی مسئولیت پذیری را داشته باشد و در قبال حمل اسباب و اثاثیه شما متعهد و مسئول باشد .خوشبختانه کارکنان باربری پونک از این لحاظ کاملا مطمئن هستند.

باربری معتبر تهران زیر مجموعه اتوبار و بابری منطقه بیست و دو تهران و در باربری غرب تهران واقع شده است.

2- دقت در حمل و مراقبت از اثاثیه

تمامی باربران باربری و اتوبار پونک دقت کافی را در حین جابه جایی دارند تا به وسایل شما مشتریان عزیز کمترین صدمه ای وارد نشود.

3- سرعت

سرعت عمل نیز یکی از ویزگی های مهم کارکنان باربری پونک به شمار می آید. سرعت در جابه جایی موجب می شود تا کار حمل و تحویل آن به مکان مورد نظر مشتری در تایم و زمان توافق شده به پایان برسد.

4- مهارت در بسته بندی

به جرات می توان گفت این ویژگی از خصوصیات حتمی باربران اتوبار و باربری پونک می باشد. عدم صحیح بسته بندی اسباب و اثاثیه خطر آسیب و صدمه را چندین برابر می کند و حتی در هنگام جابه جایی نیز ان ها را دچار مشکل می کند. هم وقت گیر و زمان بر می شود و هم غیر ایمن. اما کارکنان باربری پونک ماهر و کاربلد هستند و شما می توانید با خیال آسوده به آن ها اعتماد کنید .

5- دارا بودن اخلاق و ادب

افرادی که به عنوان باربر برای اتوبار و باربری پونک استخدام می شوند. به دلیل وارد شدن به حریم خصوصی مشتریان اخلاق مناسب را دارا هستند و توانسته اند. به راحتی رضایت مشتریان را جلب کنند و حس اعتماد به آن ها ببخشند .

6- قدرت و ورزیدگی

جابه جایی اسباب و اثاثیه کار هر کسی نیست نیازمند افرادی است که قدرت کافی را دارند و دارای عضلاتی ورزیدی و آبدیده هستند. به خصوص در حین بلند کردن و جابه جایی اثاثیه سنگین. باربران باربری پونک از این لحاظ امتحان خود را پس داده اند و سابقه درخشانی دارند.

شرکت های باربری همکار ما در شمال تهران

باربری شمال تهران

باربری پاسداران

باربری زعفرانیه

باربری ولیعصر

باربری ولنجک

باربری شهرک نفت

باربری جماران

شما می توانید با ارتباط و تماس با شرکت باربری پونک از خدمات سریع، مطمئن و ایمن آن استفاده نمایید. این شرکت دارای کادری خستگی ناپذیر و حرفه ای است. که شما را تا انتهای کار یعنی مستقر شدن در منزل جدید همراهی می کند و تنها نمی گذارد.

اتوبار محدوده پونک تهران

کارکنان باربری پونک به دلیل این که در واقع از ابتدا تا پایان کار حضور دارند و بیشتر سود شرکت از آن ها حاصل می شود در انتخاب و استخدام آن ها دقت زیادی صورت گرفته است. با توجه به توضیحات بالا بهترین انتخاب برای مشتریان باربری محدوده پونک شرکت باربری پونک می باشد. زیرا به راحتی و با اطمینان می تواند بار و اثاثیه شما را تا انتقال سالم آن به مقصد بیمه نماید. پس دیگر استرس جابه جایی و حمل ونقل نداشته باشید باربری پونک به صورت شبانه روزی در اختیار شماست.