باربری کامرانیه تهران

باربری کامرانیه

اگر حمل اثاثیه خود را به شرکت حمل و باربری اثاثیه کامرانیه بسپارید خیالتان از بابت حمل بار و سلامتی بار راحت خواهد شد.

شما می توانید با تماس با ما از کلیه خدماتی که این شرکت برخوردار است را استفاده نمائید.

اتوبار و باربری کامرانیه دارای مجوزات مربوط تحت نظر ناوگان حمل و نقل کشور و باربری تهران می باشد.

شماره تماس باربری کامرانیه

 شماره باربری کامرانیه

021-22891770

اتوبار کامرانیه تهران

یکی از اصطلاحاتی که امروزه در زبان فارسی رواج یافته است واژه ی اتوبار می باشد. اما در این مورد که این واژه درست از چه زمانی وارد فرهنگ لغت فارسی شده است اطلاعات دقیقی در دسترس نمی باشد. اما به طور کلی   برای شرکت هایی که در زمینه ی جا به جایی و حمل و نقل فعالیت می کنند مورد استفاده قرار می گیرد. ساختار واژه ی اتوبار و باربری به گونه ای است که قسمت اول این واژه یعنی (اتو) از کلمه ی اتومبیل گرفته شده است و بخش دوم آن از کلمه ی باربری معتبر تهران گرفته شده است و به موضوع اصلی اتوبار معتبر تهران و جابه جایی اشاره دارد. اتوبار کامرانیه محدود به حمل و نقل درون شهری نمی باشد و ما در تمام خطوط کشوری فعالیت داریم. یکی از افتخارات باربری کامرانیه این است که با تکیه بر تجربه ی بالای خود در زمینه ی حمل و نقل و جا به جایی حوادث احتمالی و خسارات را پشت سر گذاشته ایم. در این مورد اعتماد شما با ارزش ترین دستاورده ما در این شرکت بوده و هست.

باربری در محدوده باربری کامرانیه

باربری کامرانیه

باربری کامرانیه

اتوبار کامرانیه دارای مجوزات مربوط تحت نظر ناوگان حمل و نقل کشور می باشد،سرعت بالای ما در مقایسه با دیگر باربری های موجود بی نظیر می باشد. از نظر هزینه نیز باربری کامرانیه با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات یکی از مناسب ترین اتوبار تهران بزرگ می باشد. بهتر است که برای جا به جایی و حمل و نقل قبل از اقدام به انجام  هر کاری از تکنیک ها و روش های حمل بار مطلع باشید و اگر در این زمینه اطلاعاتی ندارید توصیه می شود که از شرکت هایی که در این زمینه فعالیت دارند کمک بگیرید و به تنهایی وسایل را جا به جا نکنید. ناشیانه رفتار کردن در انجام چنین اموری ممکن است به سلامت جسمی شما آسیب وارد کند و یا موجب لطمه زدن به لوازم خانه شما شود. اتوبار کامرانیه با دارا بودن رانندگانی با تجربه با شناخت کامل از تمامی مناطق اتوبار تهران و همچنین مسلط به تمامی نکات و آموزش هایی در زمینه حمل باربرای جا به جایی و انجام اسباب کشی در کنار شما عزیزان خواهد بود.

هزینه و قیمت باربری در کامرانیه

هزینه و قیمت باربری در کامرانیه هر سال و  توسط صنف باربری مستقر در تهران به کلیه شرکت حمل اثاثیه منزل در تهران اعلام و تفهیم می گردد. و بنابراین باربری در کامرانیه هم در راستای همین سیاست های اعلام شده هزینه های اثاث کشی را براساس نرخ مصوب این صنف به مشریان اعمال می کند. در این تعیین هزینه عوامل بسیاری دخیل هستند که به 5 مورد از آنها در زیر اشاره کرده ایم:

  1. سرعت و زمان جا به جایی مورد درخواست شما
  2. وسایل نقلیه مورد استفاده (وانت، خاور، ایسوزو یا…)
  3. مسافت و همچنین بسته بندی یا استفاده از کارگر خالی باربری از مبدا تا مقصد مورد نظر شما
  4. تعداد و ساعت معطلی کارگران
  5. حجم وسایل و اثاثیه قابل حمل و بسته بندی

اما برای قیمت دقیق حمل و نقل همین الان با ما تماس بگیرین. ما برای خدمت به شما اینجاییم. پس با ما در تماس باشین لطفا. حالا که زحمت کشیدین و ما رو قابل دونستین بی زحمت مطالب زیر رو هم به نیگا بندازین خالی از لطف نیست.

باربری در شهرک نفت تهران

باربری در زعفرانیه تهران

باربری در ولنجک تهران

**** این صفحه در تاریخ 12/22/2018 آپدیت و بروزرسانی (update) گردید.

باربری کامرانیه تهران

باربری کامرانیه تهران