باربری مجیدیه

اتوبار و باربری مجیدیه، زیر مجموعهباربری تهران قابل اعتماد همشهریان گرامی تهران آماده خدمترسانی می باشد.

 باربری مجیدیه تهران

021-88192826

باربری غرب تهران

021-44715743

بابری شمال تهران

021-22891770

اولین‌ چیزی که در مورد محله مجیدیه میشنویم در مورد این است که این محله با بافت سنتی و کلاسیک خود محل سکونت همشهریان ارمنی است. منطقه‌ مجیدیه در شرق تهران بزرگ قرار گرفته است و توسط بزرگ راه عظیم رسالت به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم میشود. این منطقه هم مثل بسیاری از نقاط تهران با تراکم جمعیت بسیار زیادی روبروست و رفت و آمد ها و ترافیک های زیاد مشکلاتی را برای جابجایی و حمل بار ها بوجود میآورند و این عوامل باعث میشوند که حمل و جابجایی بار و اثاث کشی های منازل به کاری بسیار سخت و طاقت فرسا تبدیل بشود. باربری مجیدیه از شمال به بزرگراه همت محدود شده است و از سمت جنوب به باختر، از شرق به خیابان کرمان و از غرب به بزرگراه صیاد شیرازی راه دارد.

باربری مجیدیه

اتوبار مجیدیه

اسباب کشی ها و جا به جایی لوازم منزل برای تغییر منزل و یا حمل جهیزیه عروس یکی از کار هایی است که اگر به درستی انجام شود، می تواند خاطره ای لذت بخش برای شما بسازد و تا آخر عمرتان از به خاطر آوردن آن حس رضایت و لذت کنید. ولیدر صورتی که در طی عمل اثاث کشی و یا حمل جهیزیه عروس خسارتی به بار ها و یا جهیزیه و اثاثیه منزل وارد شود علاوه بر هزینه هنگفت و خسارتی که از لحاظ مالی به شما وارد شده است، باعث ایجاد خاطره ای بد و نا خوشایند برای شما شده است که تا سالها فراموش نمیشود.

اگر می خواهید اثاث کشی پر از خاطره و به یاد ماندنی ای را پشت سر بگذارید و با اطمینان از امنیت بار ها و اثاثیه منزلتان فقط  با نظارتی جزئی بر کار بسته بندی و حمل بار این عمل سخت و پر مخاطره را پشت سر بگذارید،
پیشنهاد میکنیم این کار را به متخصصین توانمند و با تجربه اتوبار تهران بسپارید،
چون آنها میدانند چگونه بار ها را بسته بندی و حمل کنند که در امنیت کامل باشند.
با وجود معتبر بار شما میتوانید بدون هیچ سختی، کار باربری اثاثیه منزل تان را به تمام کنید.

حمل اثاثیه منزل در باربری مجیدیه

منطقه مجیدیه دارای حجم زیادی از سکنه و خانواده های تهران است و وجود مدارس و ادارات زیاد در این بخش نیز به بار ترافیکی این منطقه افزوده است. این حجم از شلوغی ها باعث میشود که باربری یک مشکل اساسی برای افرادی که در این محل سکونت دارند به حساب بیاید. شرکت باربری معتبر بار تهران آماده است تا بار های شما را به هر نقطه از شهر تهران و یا خارج از شهر به شهرستان ها حمل کند.

متخصصین باربری معتبر بار در کمال صبر و حوصله بهترین مسیر ها را برای انقال بار های شما از هر جای محدوده مجیدیه به هر نقطه از تهران پیدا میکنند و در کمال امنیت اقدام به حمل بار ها و اثاثیه با ماشین های مخصوص رو باز و یا مسقف میکنند. معتبر بار از خودرو های وانت و یا کامیون ها و یا خودرو های بار بری کوچک تر بهره میبرد و تمامی این خودرو ها مخصوص امر بار بری آماده شده اند.

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری و اتوبار مجیدیه

شرکت معتبر باربری منطقه 4 تهران به منظور اطمینان خاطر مشتریان عزیز بسته بندی وسایل و اثاثیه و بار ها را با جدید ترین روش های روز مورد استفاده در آمریکا و اروپا انجام میدهد. متخصصین معتبر بار برای بار های حساس مثل لوستر ها از فوم ها و یا نایلون های حباب دار استفاده میکنند و همچنین برای بسته بندی وسایل گران قیمت مانند عیقه جات و ظروف قیمتی از بسته بندی های ویژه و مخصوص استفاده میکنند.

شما میتوانید به صورت مستقیم بر روی کار متخصصین امر بسته بندی شرکت معتبر بار نظارت کنید.
تمامی بار ها پس از پیچیده شدن در نایلون در جعبه های کارتنی بسته بندی میشوند.
برای بار های حساس تر از نایلون های حباب دار و یا فوم های بسیار نرم استفاده میشود
تا احتمال رسیدن صدمه در اثر ضربه به بار به کمترین حالت ممکن برسد.
بار ها پس از بسته بندی درون ماشین های مخصوص باربری چیده میشوند.

باربری در محدوده مجیدیه

دانستن این نکته خالی از لطف نیست که باربری و اتوبار معتبر بار از ماشین های مختلفی برای امر باربری بهره مند است که تعدادی این ماشین ها برای سهولت در باربری و نسبت به نیاز دارای سقف هستند و قسمت باری آنها کاملا بسته شده است. دلیل این کار جلوگیری از خیس شدن بار ها در مواقعی است که هوا بارانی و یا طوفانی است. همچنین باعث میشود از پرت شدن وسایل در خیابان جلوگیری شود.

اتوبار و باربری مجیدیه

باربری در منطقه مجیدیه

اعتبار شرکت باربری شرق تهران امری است که خیال شما را از هر بابت در مورد ایمنی و سلامت بارتان راحت میکند، ولی با این حال شرکت معتبر بار در اقدامی کم نظیر تمامی سلامت و ایمنی بار های شما را در تمامی مراحل از بسته بندی و جابجیی آن تا خودروی حمل بار و مرحله حمل خیابانی بار ها و تا مرحله چینش بار ها در مقصد، در برابر هر گونه آسیبی تضمین میکند. این نکته ای است که باربری معتبر بار را از دیگر شرکت های حمل بار و باربری ها مستثنی میکند و باعث میشود مشتریان معتبر بار بیشتر از پیش از بابت اثاثیه و بار های خود احساس اطمینان خاطر داشته باشند.