باربری و اتوبار در منطقه ۴ چهار

اتوبار و باربری منطقه 4 چهار تهران آماده ارایه خدمات به مردم عزیز میباشد. باربری به هرگونه حمل بار در داخل شهر اطلاق میشود. این گونه بار ها عموما بار های سبک و نیمه سنگین را شامل میشود و با وانت و یا خودرو های حمل بار نیمه سنگین جا به جا میشوند. باربری منطقه 4 شهر تهران از پرکارترین شرکت های حمل اثاثیه در شهر تهران به شمار می آید

 باربری منطقه 4

021-88192826

همراه و رزرو

09196553264

باربری منطقه 4

باربری به هرگونه حمل بار در داخل شهر اطلاق میشود. این گونه بار ها عموما بار های سبک و نیمه سنگین را شامل میشود و با وانت و یا خودرو های حمل بار نیمه سنگین جا به جا میشوند.

اتوبار معتبر بار با ارائه خدمات باربری شهری کار اثاث کشی را برای منازل و ادارت از حالتی عذاب آور به یک تجربه خوب تبدیل کرده است. معتبر بار به شیوه ای تخصصی و با استفاده از افراد مجرب وسایل و اسباب را بسته بندی ، بارگیری و حمل میکند. ودر تمامی این مراحل ضمانت سالم رسیدن بار را به مشتریان خود میدهد.

نحوه انجام بسته بندی :

معتبر بار اکثر وسایل منزل و وسایل اداری را به صورت بسته بندی در کارتن و با استفاده از محافظ های نایلونی انجام میدهد که این کار دقت و امنیت وسایل را تضمین میکند .

اتوبار در منطقه ۴ تهران

باربری منطقه 4 شهر تهران از شلوغ ترین مناطق در شهر تهران به شمار می آید. در باربری در محدوده منطقه 4 منازل مسکونی زیاد، شرکت های خصوصی و دولتی, سازمان های بسیاری وجود دارد که نیاز به اتوبار و باربری بیشتری را  در اتوبار منطقه ۴ شهر تهران به وجود آورده است. اتوبار و باربری معتبر بار با پوشش منطقه ۴ میتواند به صورت تخصصی تمامی نیاز سازمان ها ، ادارات و شهروندان به باربری و حمل و نقل بار را به بهترین مرتفع نماید.

باربری منطقه 4 جهار

این خدمات شامل:

حمل جهزینه عروس باربری در منطقه 4 چهار

یکی از متداول ترین باربری منطقه 4 شهری حمل جهزیه عروس است. که شامل همه گونه وسایل لازم برای زندگی اعم از وسایل برقی مثل تلویزیون و یخچال تا لوازم پخت و پر مثل اجاق و … میشود. در جهیزیه عروس عموما وسایل تزئینی هم وجود دارد که باید در حمل آنها دقتی بیشتر از همیشه وجود داشته باشد. اتوبار معتبر بار با تجربه ای که در این کار دارد. میتواند جهزیه عروس را در سراسر تهران به صورت شکیل و در زمان مناسب و تعیین شده حمل کرده و تحویل دهد .

حمل اثاثیه منزل در اتوبار در محدوده منطقه ۴ چهار

از اصلی ترین فعالیت های اتوبار معتبربار حمل اثاثیه منزل می‌باشد. باربری منطقه 4 معتبر بار با کارکنان متخصص خود اهمیت ظرافت و دقت در حمل اثاثیه منزل را متوجه است. و از بسته بندی وسايل تا حمل و تحویل را به صورت تضمینی و بیمه شده انجام میدهد. اگر در اثاثیه منزل شما وسایلی مانند آکواریوم و یا لوستر وجود دارد. که از حمل و نقل آنها ترس دارید میتوانید از ابتدای کار کنار بایستید و کارکنان معتبر بار این کار را برایتان انجام دهند. لازم به ذکر است که تمام این مراحل اعم از بسته بندی، بار زنی، حمل و تخلیه توسط کارکنان مجرب اتوبار معتبر بار انجام میشود.

اسباب کشی ادارات و سازمان ها در منطقه ۴ تهران :

به دلیل حساسیتی که اینگونه بار ها دارند نیازمند دقت و تجربه ای بیشتر در زمینه باربری منطقه 4 هستند که اتوبار معتبر بار این کار را در سه دسته مهم انجام میدهد:

باربری و حمل اسناد اداری: اسناد شامل اوراق مهم، پرونده ها و گزارشات مالی به صورت کاغذی و یا به صورت الکترونیکی بر روی سی دی یا دی وی دی در سازمان ها جمع آوری میشوند. این گونه بار ها باید از رطوبت، گرما و تکان های زیاد در امان باشند که اتوبار معتبر بار این کار را به بهترین نحو انجام خواهد داد.

باربری منطقه 4 جهار

تجهیزات باربری منطقه چهار

تجهیزات اداری: تجهیزات اداری باربری منطقه 4 شامل، وسایل گرمایشی و سرمایشی، میز و صندلی، قفسه ها و مبلمان اداری هستند. که معمولا برای انتقال نیاز به بسته بندی های محکم ندارند و اتوبار تهران آنها را به صورت نایلیون پیچ شده حمل میکند.

تجهیزات حساس اداری: این تجهیزات شامل کامپیوتر ها، سرور ها، وسایل چاپ و سایر وسایل الکترونیکی حساس میباشند. که هر کدام از اینها به نوع خاصی از بسته بندی احتیاج دارند. چرا که بسیار در برابر ضربه و تکان های شدید حساس هستند. اتوبار معتبر بار این گونه وسایل را به صورت بسته بندی همراه با محافظ نایلونی و ضربه گیر حمل خواهد کرد.

بار های جزئی: این گونه بار ها شامل وسائل منزل، کامپیوتر، تجهیزات صنعتی و … که به صورت تکی یا چند تایی هستند اطلاع میشود.