باربری لویزان تهران

باربری لویزان تهران ، شرکتی بسیار معتبر و قابل اطمینانم معتبر بار تهران در کلان شهر تهران بزرگ می باشد.

شماره تماس باربری لویزان تهران

 باربری لویزان تهران

021-88192826

باربری در لویزان

منطقه لویزان یکی از دهکده های قدیمی شمیران است که در اتوبار منطقه 4 شهرداری تهران واقع شده است. اتوبار لویزان ارائه دهنده ی به روز ترین و مجهز ترین خدمات و سرویس های حمل و نقل در سراسر کشور می باشد. حمل و جا به جایی انواع لوازم اداری و اثاث خانگی از جمله وظایف ماست. بهره مندی از انواع ماشین آلات و وسایل نقلیه ی کوچک و بزرگ جهت حمل انواع و اقسام وسایل، بسته بندی استاندارد و با روش های روز دنیا، حمل اصولی توسط کارگران مجرب و آموزش دیده، حفظ امنیت و سلامت وسایل و لوازم ارزشمند شما و مشاوره ی رایگان در خصوص نحوه ی بسته بندی از جمله کار هایی است که می توانید از کارکنان موسسه حمل اثاثیه منزل و ادارجات در لویزان بخواهید. باربری لویزان حمل انواع اثاث شما را با کمال میل و افتخار پذیرا می باشد.

اتوبار و باربری در لویزان تهران

حمل بار و اثاثیه لویزان

اگر جا به جایی اثاث خود را به شرکت باربری لویزان بسپارید خیالتان از بابت حمل بار و اثاثیه لویزان راحت خواهد شد. عدم سهل انگاری هنگام حمل و انتقال بار به وسیله نقلیه، داشتن سرعت و دقت فراوان در انجام امور در نهایت سلیقه، بسته بندی مناسب و اصولی، کارگران با اخلاق، راهنمایی قبل و حین اسباب کشی و خدماتی است که اتوبار لویزان بر عهده دارد. این شرکت با دارا بودن مجوز اتحادیه به صورت قانونی و حرفه ای مشغول به فعالیت است. ارائه ی خدمات شبانه روزی و 24 ساعته حتی در ایام تعطیل و هم چنین مقرون به صرفه بودن هزینه های آن از دیگر مزایای این شرکت در لویزان است که بسیار مورد توجه مشتریان عزیز قرار گرفته است.

قیمت باربری در لویزان

شرکت اتوبار لویزان برای برقراری ارتباط با مشتریان گرامی در هر ساعتی آماده است. کارشناسانی در شرکت حضور دارند تا به صورت شبانه روزی پاسخ گوی سوالات و ابهامات شما عزیزان باشند. هم چنین علاوه بر باربری شهری، حمل بار  به شهرستان نیز از خدمات متمایز شرکت می باشد. بنابراین قیمت حمل اثاثیه در لویزان با توجه به نوع بار متفاوت است. اما نرخ های آن نسبت به بسیاری از باربری ها مناسب تر و به صرفه تر است. قیمت جابجایی اثاثیه جدای از بسته بندی محسوب می شود. در صورت درخواست بسته بندی، هزینه های آن نیز متفاوت خواهد بود. برای اطلاع از قیمت های مقایسه ی آن ها می توانید با شرکت ارتباط مستقیم برقرار کنید.