تخفیف ویژه باربری در سال 98 به مناسبت سال نو [تا %30 تخفیف حمل و بسته بندی]

تخفیف ویژه باربری

اتوبار ها و شرکت های باربری معمولا به مناسبت های مختلف و در ایام خاصی از سال تخفیفاتی برای سرویس های خود در نظر می گیرند. ایام نوروز و سال جدید هم از جمله ی این موارد خاص است. تخفیف ویژه باربری معتبر بار تهران برای این ایام امتیازاتی قائل شده که در این جا ذکر می کنیم. تخفیف ویژه به مناسبت سال نو، ارائه ی سرویس با قیمت های مناسب و حمل و بسته بندی با تخفیف ویژه از مزایای این شرکت است.

تخفیف ویژه باربری به مناسبت سال نو

شرکت حمل اثاثیه در ونک تهران به مناسبت فرارسیدن نوروز و سال نو تصمیم گرفته که تخفیف ویژه ای برای خدمات و سرویس های خود قائل شود. این شرکت به عنوان یکی از معتبر ترین و بهترین شرکت ها در زمینه ی حمل و نقل و اسباب کشی خدمات خود را به بهترین و قابل قبول ترین نحو ممکن ارائه می دهد. چنین خدمات ممتازی قاعدتا توسط ماهر ترین و متخصص ترین کارکنان انجام می شود. با توجه به رسیدن سال جدید بسیاری از مردم اقدام به جا به جایی و نقل مکان می کنند. به همین دلیل در این ایام شلوغ کاری، اتوبار شهری برای سرویس ها و خدماتی که ارائه می دهد تخفیف قابل توجهی در نظر گرفته است. برای بهره مندی از این تخفیفات با ما تماس بگیرید.

تخفیف ویژه باربری

ارائه سرویس های حمل اثاثیه با قیمت های مناسب

هرچه نرخ های مربوط به خدمات پایین تر باشد مشتری بیشتر جذب می شود. به همین دلیل سرویس هایی که تخفیف هم خورده باشد مشتری بیشتری دارد. ارائه ی سرویس با قیمت های مناسب تر باربری در ایام نوروز یکی از وظایف شرکت اتوبار شهرک غرب هست. اما این قیمت ها به ازای خدمات کم رنگ نیست. خدمات همان کیفیت قبل را داراست و چه بسا کارکنان اهمیت بیشتری هم به وظایف خود می دهند.

حمل و بسته بندی با تخفیف ویژه

برای اینکه خیالتان از امنیت و سلامت اثاثیه ی با ارزشتان راحت باشد باید وسایل و حمل و بسته بندی آن ها را به کسانی بسپارید که در این کار خبره و ماهر هستند. تیم فعال باربری سعادت آباد در این خصوص کاملا آموزش دیده و کار بلد هستند و می توانند به شما بیشترین کمک را برسانند. حمل و بسته بندی با تخفیف ویژه به مناسبت سال نو توسط ماهر ترین و ورزیده ترین کارگران انجام می شود. برای این منظور از حرفه ای ترین و سریع ترین افراد کمک گرفته می شود تا در زمان کوتاه بهترین بسته بندی صورت گیرد. تخفیف ویژه باربری

1 پاسخ
  1. همشهری says:

    مگه میشه اینجوری؟ واقعا عالیه اگه اینجوری واسه نرخ باربری در تهران تخفیف بدین.
    ممنون بابت زحماتتون

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *