اپلیکیشن باربری

تصویر اپلیکیشن باربری معتبر بار

اپلیکیشن باربری

امروزه با همه گیرشدن گوشی های تلفن همراه و استفاده همه مردم، استفادهداز آنها امری ناگزیر است. یعنی شما کمتر کسی را می یابید که از گوشی تلفن همراه استفاده نکند.
حال این استفاده مکن اسن به دلایل مختلف و گوناگون باشد. بعضی ها جهت کار بعضی جهت اسنفاده شخصی و بعضی هم جهت بازی یا برای جستجو در موتورهای جستجو.
با توجه به توضیحات بالا، کسب و کارهای جدید و نوپا و همچنین قدیمی بایدخود را باواین تغییرات وفق بدهند. باربری معتبر بار نیز از این قافله به جا نمانده است. و بر آن شده است که اپلیکیشن باربری و اتوبار را جهت گوشی های همراه اندروید و آی او اس را بسازد. و در اختیار مشتریان گرامی قرار دهیم.

تصویر اپلیکیشن باربری معتبر بار

اولین اپلیکیشن باربری در تهران

شرکت اتوبار و باربری معتبر بار تهران اولین شرکتدحمل و نقل در تهران است که به فکر طراحی و ساخت اپلیکیشن باربری افتاده است. برنامه اندروید باربری معتبر بار هم برای گوشی های آیفون و اندروید آماده شده است . و مشتریان گرامی به راحتی می توانند دانلود نمایند و از آن استفاده کنند.

مزایای استفاده از اپلیکیشن باربری

  • عدم نیاز به هیچ نوع مرورگر
  • دسترسی آسان به همه اطلاعات شرکت از جمله شماره تماس و دسترسی به آدرس کلیه مناطق تحت پوشش
  • بسیار کم حجم و سبک جهت اجرا در انواع سیستم ها
  • تماس با ما تنها با کلیک بر روی شماره تماس های نوشته شده
  • عدم وجود تفاوت در نسخه اپلیکیشن باربری با سایت اصلی

اپلیکیشن آندروید باربری

همونجوری که در بالاخدمتتون عرض کردم اپلیکیشن آندروید باربری در تهران توسط معتبر بار برای اولین بار در این زمینه طراحی و ساخته شده است. چون دامنه استفاده از وسایل همراه بسیار گسترده شده است. پس به این فکر افتادیم که هم برای آندروید و هم آی او اس آنرا توسعه دهیم. تا بتوانیم انواع دستگاه ها را چه آندروید و چه آیفون پوشس بدیم. شرکت ما مفتخر است که از اولین خدمات روز باربری در دنیا جهت مشتریان گرامی استفاده می نماید. از باربری اینترنتی گرفته تا نسخه pwa سایت و اکنون هم با اپلیکیشن باربری معتبر بار تهران.

دانلود اپلیکیشن اسباب کشی و باربری

برای دانلود اپلیکیشن اسباب کشی معتبر فقط کافیست به سایت شرکت حمل اثاثیه معتبر مراجعه کنید. و سپس از منوی اپلیکیشن باربری، اپلیکیشن اسباب کشی را انتخاب نموده و سپس با کلیک بر روی نسخه مورد نظر(جهت آندروید یا آیفون) آن را به راحتی دانلود نمایید. همنین با این اپلیکیشن می توان باربری آنلاین را تجربه نمود. به این صورت که مشتری بار و سفارش خود را به صورت آنلاین و بدون مراجعه حضوری ثبت یکند. سپس همکاران ما در اسرع وقت و در اولین فرصت با ایشان تماس برقرار می کند.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *