باربری سردار جنگل | باربری سردارجنگل

باربری سردار جنگل

باربری سردار جنگل با پرسنل جوان و خوش اخلاق و همچنین متخصص در تمامی امور جابجایی در خدمت مشتریان است. این در حالی است که تمامی خدمات این شرکت بصورت ۲۴ ساعته در تمام ایام و فصول است.

شماره تماس با اتوبار سردار جنگل

 شماره تماس باربری سردار جنگل

021-44715743

شماره تماس اتوبار سردار جنگل

021-88192826

از جمله خدمات باربری سردار جنگل، میتوان به موارد زیر  اشاره کرد :

 1. حمل و جابجایی اثاثیه منزل، جهیزیه عروس، انواع مبلمان به سراسر کشور
 2. بیمه بارهای برون شهری و ارائه بیمه نامه ی معتبر
 3. حمل و جابجایی اثاثیه منزل، جهیزیه عروس، وسایل اداری و تجاری، با انواع کامیون های مسقف، کفپوش موکت و دارای اتاقک های مخصوص
 4. جابجایی وسایل سبک و متوسط با ماشین های سایپا و وانت
 5. بسته بندی تمامی وسایل با وسیله های مخصوص بسته بندی از جمله کارتن های مخصوص و تمامی لوازم بسته بندی مطمئن و ایمن
 6. مدیریت منظم و خوش اخلاق
 7. پرسنل متخصص و قایل اعتماد
 8. مجهز به انواع وسایل نقلیه ی مناسب و سالم
 9. حمل و جابجایی تمامی وسایل در وزن ها و سایزهای مختلف
 10. حمل بار بصورت برون شهری و درون شهری
 11. خدمات شبانه روزی حتی در ایام تعطیل

باربری سردار جنگل تهران

باربری و اتوبار در منطقه سردارجنگل

تمامی این موارد هریک بسته به نوع کار خود، در کیفیت خدمات باربری سردارجنگل مهم و تاثیر گذار خواهد بود. چنانچه تنها یکی از این خدمات در حین حمل و جابجایی با دقت انجام نشود و یا اینکه از کیفیت وسایل به کار گرفته شده در حین جحمل بار مطمئن نبودید، سلامت وسیله تضمینی نیست. حتی شرایط بروز هرگونه اتفاقی ممکن می شود. همین دلیل تمام کارگران باربری اوین، کارگران متخصص و فعال هستند که از قبل آموزش های لازم را در جهت ارائه تمامی امور حمل و جابجایی دیده اند. سابقه کاری و سالها تجربه، اطلاعات مفیدی را در اختیار کارگران گذاشته تا بتوانند در هر شرایطی خدمات با کیفیتی را ارائه دهند بدون اینکه هیچ خلل و مشکلی در روند کار تاثیر بگذارد و هیچ نوع ضرر و خسارتی به وجود آید. یکی دیگر از امتیازات مهم در باربری سردارجنگل، به کار گیری کارگران دائمی بجای کارگران روزمزد است. همین امر علاوه بر باعث افزایش تجربه کاری کاگران ، دقت آنها را برای انجام کارها افزایش می دهد.

اتوبار سردار جنگل

اتوبار سردار جنگل یکی از اتوبارهایی است که کیفیت را ملاک کار قرار داده است. امروزه با وجود تعداد بالای شرکت های متفاوت، کیفیت ها و هزینه نیز متفاوت خواهد بود. با این وجود اتوبار سردار جنگل با ارائه ی بهترین و کامل ترین تجهیزات درصدد است که خدمات با کیفیت و هزینه های مناسب را ارائه دهد. این در صورتی است که هزینه ها طبق تعرفه های اتحادیه باربری است. بعد از هماهنگی مشتری با باربری، کارشناسان تمامی وسایل را شناسایی میکنند و بعد از آن وسایل و مواد لازم برای بسته بندی وسایل مشتری را فراهم میکنند. سپس از طریق کارگران ماهر و متخصص شروع به انجام مرحله به مرحله ی خدمات میکنند. هر یک از خدمات حین جابجایی، نیازمند افراد متخصص بسته به نوع کار و  حتی زمان و شرایط کافی است. به همین دلیل عجله کردن، در حین کار از کیفیت کار کم میکند. اما دقت تمام و منظم درست خدمات خودبخود سرعت کار را بالا میبرد. بدون اینکه هیچ خسارتی به وسایل وارد شود. یکی دیگر از ویژگی های باربری سردارجنگل، مجهز بودن به مجوز رسمی از اتحادیه اتوبار تهران است. طبق این مجوز توانایی حمل و جابجایی انواع وسایل در سطح و اندازه های مختلف را به تمامی نواحی و مناطق ایران خواهد داشت. با وجود شرایط خوب و بد، باربری سردار جنگل  خدمات خود را به کامل ترین و مجهز ترین وسایل روز بهبود بخشیده و سعی میکند که کیفیت خوب و خدمات عالی و هزینه ی مناسب و کم را در یک جابجایی سریع و ایمن برای مشتری برقرار سازد. تمامی این نکات و موارد از سالها تجربه و سابقه کاری کسب شده و همواره رضایت مشتری را به دنبال داشته است.

هزینه باربری و وانت بار در سردار جنگل

اتوبار سردارجنگل برای انتقال وسایل سبک و نیمه سنگین خود که قابلیت جابجایی با وانت را داشته باشند ، بیشتر از وانت استفاده می کند. این کار علاوه بر هزینه ی کمتر برای مشتری، زمان کمتری را اخذ میکند. شرایط حمل و جابجایی وسایل با وانت همچون سایر ماشین ها است. به گونه ای که وسایل از قبل، طبق شرایط اصولی توسط کارگران متخصص بسته بندی شده و سپس سایر شرایط حمل و جابجایی برای انتقال فراهم می شود. وانت در انواع مسقف و بدون سقف و همچنین با کفپوش موکت، سلامت وسیله را تضمین می کند و دیگر نیازی به استرس و نگرانی برای اطمینان از امنیت وسایل نیست.
از جمله خدمات باربری با وانت در اتوبار سردارجنگل میتوان به حمل تضمینی و بیمه کامل بار، هزینه های مناسب، جابجایی هایی درون شهری و برون شهری، جابجایی با احتیاط و دقت کامل و طبق نظارت مستقیم مدیران اشاره کرد.

حمل بار و بسته بندی اثاثیه در سردار جنگل

سلامت وسیله قبل و بعد از حمل و انتقال، مهم ترین نکته است. یک جابجایی ایمن و سالم بدون اینکه وسیله موردنظر به هیچ لحاظی آسیب ببیند، علاوه بر رضایت مشتری، بر میزان اعتبار اتوبار سردارجنگل تاثیر دارد. از این رو باربری مربوطه با فراهم کردن وسایل مناسب بسته بندی برای انواع وسایل مختلف، و به کار گیری کارگران متخصص و منظم در تمامی مراحل کار، همواره کیفیت را برتری قرار داده است. به همین دلیل است که انتخاب اتوبار سردارجنگل همواره مورد نظر مشتریان است. حمل و جابجایی اثاثیه منزل اعم از وسایل شیشه ای، چوبی، گران و بارزش، سنگین و سبک، جهیزیه عروس به نحو احسن ارائه می شود بدون اینکه وسیله خط و خش، یا هر نوع آسیب و صدمه دیگری ببیند. از وسایل لازم برای بسته بندی اثاثیه و وسایل منزل میتوان به فوم، نایلون های حباب دار، روزنامه، جعبه های مخصوص در انواع و سایزهای مختلف، چسپ، انواع روکش های پارچه ای ، طناب اشاره کرد. باربری سردار جنگل
6 پاسخ
 1. مشتری راضی says:

  باربریه خوبیه پیشنهاد میکنم کاراتون رو بهشون بدین.
  ممنون از مدیریت باربری سردار جنگل

  پاسخ
 2. اقای مراد نیا says:

  ضمن سلام وخسته نباشی خدمت کارکنان معتبر بار از همکاری به موقه وبسته بندی وچیدمان که برای ما انجام دادی بسیار سپاسگذارم موفق موئید باشید

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *